Yhteystiedot

Henkilökunta, hankkeet, tapahtumat

Elina Vuorimies

Hankekartoittaja (osa-aikainen)

+358 40 626 6271

elina.vuorimies@msl.fi

Toimipaikka:

Satakunta

Hanke:

ITE Satakunnassa

Erkki Martikainen

Kyläkehittäjä

+358 45 325 5765

erkki.martikainen@joenkylat.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Kaisa Kervinen

Yhteisökehittäjä

+358 45 322 8098

kaisa.kervinen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Joensuun Kulttuuriyhdistys ry:n hankkeet

Maarit Hämäläinen-Koljonen

Kulttuurituottaja

+358405795957

maarit.hamalainen-koljonen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Karhufestivaali

Mari Korhonen

Projektikoordinaattori

+358 40 1688 197

mari.korhonen@msl.fi

Toimipaikka:

Vaala

Hanke:

Off Grid DIY- Renewable Energy for Rural Development

Mikko Kela

Projektikoordinaattori

+358 44 231 6449

mikko.kela@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Puhti

Niina Vuori

Projektikoordinaattori, Keski-Suomi / Toimistovastaava

+358 40 774 9378

niina.vuori@msl.fi

Toimipaikka:

Kyyjärvi ja Viitasaari

Hanke:

Hyvän mielen teot, yhteiset talkoot Kyyjärvellä ja Viitasaarella

Oxana Rassokha

Project Manager

+358 44 9757507

oxana.rassokha@maakaista.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Paikalliskulttuuriperinnön hyödyntäminen matkailuliiketoiminnassa rajat ylittävässä yhteistyössä

Reeta Rönkkö

Kyläkehittäjä

+358 50 326 7889

reeta.ronkko@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Riitta Johanna Laitinen

Yhteisökehittäjä

+358 400 449 816

riittajohanna.laitinen@msl.fi

Toimipaikka:

Oulu (Kauppurienkatu 23, 90100 Oulu)

Hanke:

Yhteisökehittäjänä ja -taiteilijana useissa eri hankkeissa

Suvi Osala

Yhteisökehittäjä

0400 987 001

suvi.osala@msl.fi

Toimipaikka:

Kyyjärvi ja Viitasaari

Hanke:

Hyvän mielen teot, yhteiset talkoot Kyyjärvellä ja Viitasaarella

Tanja Airaksinen

Projektikoordinaattori

+358 45 120 4259

tanja.airaksinen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Yhteinen ympäristö - elinvoimaa ympäristöstä -hanke

Veli Granö

Hankekartoittaja (osa-aikainen)

+358 40 626 2251

veli.grano@msl.fi

Toimipaikka:

Satakunta

Hanke:

ITE Satakunnassa