Yhteystiedot

Henkilökunta, hankkeet, tapahtumat

Anna Hakala

Projektikoordinaattori

+358 40 664 7822

anna.hakala@msl.fi

Toimipaikka:

Kittilä

Hanke:

Vastaanottava Tunturi-Lappi

Antti Suniala

Tuottaja/koordinaattori (1.5.-31.8.2017)

+358 40 820 9050

antti.suniala@msl.fi

Toimipaikka:

Keskustoimisto

Hanke:

Syötävä Puisto

Eeva Kröger

Turvallisuuskoordinaattori

+358 45 604 0388

eeva.kroger@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Erkki Martikainen

Kyläkehittäjä

+358 45 325 5765

erkki.martikainen@joenkylat.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Eveliina Keinänen

Aluevastaava

0400 449 802

eveliina.keinanen@msl.fi

Toimipaikka:

Tyrnävä

Hanke:

Hyvän mielen paikat

Heli Kallio-Kauppinen

Toimisto- ja hankesihteeri

+385 40 715 0731

heli.kallio-kauppinen@msl.fi

Toimipaikka:

Saarijärvi

Hanke:

LuoKSe

Jannina Lahti

Projektikoordinaattori

+358 45 3281 888

jannina.lahti@msl.fi

Toimipaikka:

Saarijärvi

Hanke:

Seudullista Satoa

Jenni Väisänen

Kyläkehittäjä

044 588 5537

jenni.vaisanen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Kaisa Kervinen

Yhteisökehittäjä

+358 45 322 8098

kaisa.kervinen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Joensuun Kulttuuriyhdistys ry:n hankkeet

Lauri Seppä

Kyläkartoittaja (15.5.-15.9.2017)

+358 40 57 556 44

lauri.seppa@msl.fi

Toimipaikka:

Pirkanmaa

Hanke:

ITE Pirkanmaalla

Leena Peltokangas

Kyläkartoittaja (19.6.-15.9.2017)

leena.peltokangas@msl.fi

Toimipaikka:

Pirkanmaa

Hanke:

ITE Pirkanmaalla

Maarit Hämäläinen-Koljonen

Kulttuurituottaja

+358405795957

maarit.hamalainen-koljonen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Karhufestivaali

Mari Korhonen

Projektikoordinaattori

0400 987 001

mari.korhonen@msl.fi

Toimipaikka:

Oulu

Hanke:

5E kylät - vähähiiliset yhteisöt -hanke

Mikko Kallio

Kyläkartoittaja (1.4.-15.9.2017)

+358 40 65 777 42

mikko.kallio@msl.fi

Toimipaikka:

Pirkanmaa

Hanke:

ITE Pirkanmaalla

Minna Haveri

Projektikoordinaattori

+358 400 165 323

minna.haveri@msl.fi

Toimipaikka:

Keskustoimisto

Hanke:

ITE Pirkanmaalla

Minna Tuuva

Projektikoordinaattori

044 981 6211

minna.tuuva@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

ITE Saimaalla

Niina Vuori

Projektikoordinaattori, Keski-Suomi / Toimistovastaava

+358 40 774 9378

niina.vuori@msl.fi

Toimipaikka:

Saarijärvi

Hanke:

5E kylät - vähähiiliset yhteisöt

Reeta Rönkkö

Kyläkehittäjä

+358 50 326 7889

reeta.ronkko@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Riikka Ylikauppila

Aluevastaava

040 648 44 73

riikka.ylikauppila@msl.fi

Toimipaikka:

Pyhäjoki

Hanke:

Hyvän mielen paikat

Riitta Johanna Laitinen

Projektikoordinaattori

0400 449 816

riittajohanna.laitinen@msl.fi

Toimipaikka:

Oulu

Hanke:

Hyvän mielen paikat

Ulla-Maija Paukkeri

Aluevastaava

0400 449 814

ulla-maija.paukkeri@msl.fi

Toimipaikka:

Pudasjärvi

Hanke:

Hyvän mielen paikat

Vilma Leminen

Organisaatiotaiteilija, kesäharjoittelija

vilma.leminen@msl.fi

Toimipaikka:

Keskustoimisto

Hanke:

Taide- ja kulttuurihankkeet