Yhteystiedot

Henkilökunta, hankkeet, tapahtumat

Eeva Kröger

Turvallisuuskoordinaattori

+358 45 604 0388

eeva.kroger@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Erkki Martikainen

Kyläkehittäjä

+358 45 325 5765

erkki.martikainen@joenkylat.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Kaisa Kervinen

Yhteisökehittäjä

+358 45 322 8098

kaisa.kervinen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Joensuun Kulttuuriyhdistys ry:n hankkeet

Kimmo Heikkilä

Projektikoordinaattori

+358 40 683 4544

kimmo.heikkila@msl.fi

Toimipaikka:

Punkaharju

Hanke:

Esittelyhanke ITE Saimaalla

Maarit Hämäläinen-Koljonen

Kulttuurituottaja

+358405795957

maarit.hamalainen-koljonen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Karhufestivaali

Niina Vuori

Projektikoordinaattori, Keski-Suomi / Toimistovastaava

+358 40 774 9378

niina.vuori@msl.fi

Toimipaikka:

Kyyjärvi ja Viitasaari

Hanke:

Hyvän mielen teot, yhteiset talkoot Kyyjärvellä ja Viitasaarella

Oxana Rassokha

Project Manager

+358 44 9757507

oxana.rassokha@maakaista.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

Paikalliskulttuuriperinnön hyödyntäminen matkailuliiketoiminnassa rajat ylittävässä yhteistyössä

Reeta Rönkkö

Kyläkehittäjä

+358 50 326 7889

reeta.ronkko@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry:n hankkeet

Riikka Kylmäoja

Aluevastaava

+358 40 648 44 73

riikka.kylmaoja@msl.fi

Toimipaikka:

Pyhäjoki

Hanke:

Hyvän mielen paikat

Riitta Johanna Laitinen

Projektikoordinaattori

+358 400 449 816

riittajohanna.laitinen@msl.fi

Toimipaikka:

Oulu

Hanke:

Hyvän mielen paikat

Suvi Osala

Yhteisökehittäjä

0400 987 001

suvi.osala@msl.fi

Toimipaikka:

Kyyjärvi ja Viitasaari

Hanke:

Hyvän mielen teot, yhteiset talkoot Kyyjärvellä ja Viitasaarella

Tanja Airaksinen

Kyläkehittäjä

+358 45 120 4259

tanja.airaksinen@msl.fi

Toimipaikka:

Joensuu

Hanke:

useita