Tutustu henkilöstöömme ja ota meihin yhteyttä

Rullaa alaspäin, niin näet kaikki tiimimme!

Koulutus

Virpi Skippari

Koulutuspäällikkö ja koulutustiimin esihenkilö

+358 40 737 8089 virpi.skippari@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Leena Markiet

Koulutussuunnittelija & palvelumuotoilija

+358 400 871 622 leena.markiet@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Taide

Paula Susitaival

Hankekoordinaattori / ITE Hämeessä

+358 40 661 6292 paula.susitaival@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Juho Haavisto

Koordinaattori-kartoittaja / ITE Hämeessä

040 6204564 juho.haavisto@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Veli Granö

Hankekartoittaja / ITE Satakunnassa

+358 40 626 2251 veli.grano@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Elina Vuorimies

Hankekartoittaja / ITE Satakunnassa

+358 40 626 6271 elina.vuorimies@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Riitta Kärkkäinen

Hankekoordinaattori / ITE Pohjois-Savossa

040 655 2330 riitta.karkkainen@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Osallisuus

Virpi Harilahti-Juola

Kehittämispäällikkö, osallisuus ja kuntakumppanuus

+358 40 678 1968 virpi.harilahti-juola@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Kaisa Kervinen

Yhteisökehittäjä

kaisa.kervinen@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Mari Korhonen

Projektikoordinaattori, yhteisökehittäjä

+358 40 6147 841 mari.korhonen@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Ympäristö

Timo Reko

Kehittämispäällikkö, ympäristö

+358 50 322 6798 timo.reko@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Tanja Airaksinen

Projektikoordinaattori

+358 45 120 4259 tanja.airaksinen@msl.fi

Heli Kallio-Kauppinen

Projektikoordinaattori

+358 41 313 9157 heli.kallio-kauppinen@msl.fi

Mikko Kela

Projektikoordinaattori

+358 44 231 6449 mikko.kela@msl.fi

Mari Korhonen

Projektikoordinaattori, yhteisökehittäjä

+358 40 6147 841 mari.korhonen@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Ajatuspaja Alkio

Omat sivut ajatuspajaalkio.fi

Kaisa Oinas-Panuma

viestinnän suunnittelija

040 660 7665 kaisa.oinas-panuma@msl.fi