Karhutiimi

Timo Reko

Festivaalin johtaja, veistokilpailun kenttämestari, järjestelyt ja kuljetukset

050 322 6798 timo.reko@msl.fi

Maarit Hämäläinen-Koljonen

Festivaalin tuottaja, yhteistyöverkostot, ohjelma, viestintä

040 579 5957 maarit.hamalainen-koljonen@msl.fi

Riitta Ryynänen

Veistäjien yhteyshenkilö

040 023 1965 riitta.ryynanen@msl.fi

Raija Kallioinen

Veistokilpailun tiedotus, tuomariston sihteeri, ITE-taiteen asiantuntija

040 563 6876 raija.kallioinen@msl.fi

Katariina Niskanen

Veistokilpailun tiedotus, tuomariston sihteeri

045 3241 405 katariina.niskanen@msl.fi

Tanja Airaksinen

Kotisivut, yleisöneuvonta

tanja.airaksinen@msl.fi

Anita Riikonen

Veistokilpailun kenttäemäntä, festivaalin aikana veistäjien huolinta

050 594 9059 anita.riikonen@varpopirtit.fi