Karhutiimi

Timo Reko

Tapahtuman johtaja, veistokilpailun kenttämestari, järjestelyt ja kuljetukset, tuotantotiimi

050 322 6798 timo.reko@msl.fi

Raija Kallioinen

Tapahtuman tuotanto- ja tiedotustiimi, veistokilpailun tuomariston sihteeri, ITE-taiteen asiantuntija

040 563 6876 raija.kallioinen@msl.fi

Merja Karjalainen

Tapahtuman tiedottaja, press connections

+358 40 1676887 merja.karjalainen@msl.fi Lue lisää henkilöstä

Maarit Hämäläinen-Koljonen

Tapahtuman tuottaja, yhteistyöverkostot, tuotantotiimi

040 579 5957 maarit.hamalainen-koljonen@msl.fi

Katariina Niskanen

Veistäjien yhteyshenkilö, veistokilpailun tuomariston sihteeri, kotisivut, tuotanto- ja viestintätiimi

045 3241 405 katariina.niskanen@msl.fi

Tanja Airaksinen

Infovastaava, yleisöneuvonta, tuotantotiimi

tanja.airaksinen@msl.fi