Yhteystiedot

Pohjois-Suomi

Toimisto sijaitsee Oulussa kaupungintalon vieressä seitsemännessä kerroksesssa. Toimimme Pohjois-Pohjanmaan, Kainuun ja Lapin maakunnissa.

Pohjois-Suomen aluekeskus
Kirkkokatu 4 A 35, 7. krs
90100 Oulu

Elina Vehkala

Kehittämispäällikkö

+358 40 5683404

elina.vehkala@msl.fi

Skype: elinavehkala
Twitter: EVehkala

Virpi Harilahti-Juola

Kehittämispäällikkö

+358 40 6781968

virpi.harilahti-juola@msl.fi

Skype: mslvirpi

Riitta Johanna Laitinen

Projektikoordinaattori, Hyvän mielen paikat -hanke

0400449816

riittajohanna.laitinen@msl.fi

Skype: mslriittajohanna

Ulla-Maija Paukkeri

Aluevastaava, Hyvän mielen paikat -hanke Pudasjärvi

0400449814

ulla-maija.paukkeri@msl.fi

Skype: mslulla-maija

Eliisa Koskela

Aluevastaava, Hyvän mielen paikat -hanke Tyrnävä

0400449802

eliisa.koskela@msl.fi

skype: msleliisa

Vilja Romppanen

Aluevastaava, Hyvän mielen paikat -hanke Pyhäjoki

040 648 44 73

vilja.romppanen@msl.fi

Mari Korhonen

Projektikoordinaattori, 5E kylät - vähähiiliset yhteisöt -hanke

0400987001

mari.korhonen@msl.fi

Skype: mari_msl

Anna Hakala

Projektikoordinaattori, Vastaanottava Tunturi-Lappi -hanke

+358406647822

anna.hakala@msl.fi

Skype: mslanna