Yhteystiedot

Länsi-Suomi

Toimiston majapaikka on Saarijärven keskustassa maalaismaisemissa. MSL:n Länsi-Suomen alueeseen kuuluu Keski-Suomi, Keski- ja Etelä-Pohjanmaa sekä Pohjanmaa. Toimistomme sijainnista johtuen toimintamme painottuu Keski-Suomen maakuntaan.

Maaseudun Sivistysliitto, Saarijärven toimisto
Paavontie 26
43100 Saarijärvi

Niina Vuori

Projektikoordinaattori, 5E kylät - vähähiiliset yhteisöt Keski-Suomi / Toimistovastaava

+35840 774 9378

niina.vuori@msl.fi

Skype niina.vuori_1
LinkedIn Niina Vuori

Heli Kallio-Kauppinen

Toimisto- ja hankesihteeri

+385 40 7150731

heli.kallio-kauppinen@msl.fi

Skype helikalliok

Jannina Lahti

Projektikoordinaattori, Seudullista Satoa

+358453281888

jannina.lahti@msl.fi

Skype jannina.lahti

 

Pitkäaikainen aluepäällikkömme Leena Kuhno on jäänyt eläkkeelle keväällä 2017. Toimistoon ja alueeseen liittyvissä asioissa voitte olla yhteydessä Niina Vuoreen tai kehittämispäälliköihin

Elina Vehkala
Kehittämispäällikkö, maaseutuyrittäjyys
+358 40 5683404
elina.vehkala@msl.fi
Skype: elinavehkala
Twitter: EVehkala

Virpi Harilahti-Juola
Kehittämispäällikkö, kuntakumppanuus ja monikulttuurisuustyö
+358 40 6781968
virpi.harilahti-juola@msl.fi
Skype: mslvirpi

Timo Reko
Kehittämispäällikkö, hiiliviisaus ja kyläkehittäminen
+358 50 322 6798
timo.reko@msl.fi