Yhteystiedot

Itä-Suomi

Toimisto sijaitsee Joensuun torin laidalla niin kutsutussa Pankkitalossa. Toimintamme painopiste on Pohjois-Karjalassa, mutta toimimme myös koko Itä-Suomen alueella.

Kauppakatu 23b A 8
80100 Joensuu

Minna Tuuva

Projektikoordinaattori

0449816211

minna.tuuva@msl.fi

Skype MinnaT

Jenni Väisänen

Kyläkehittäjä

0445885537

jenni.vaisanen@msl.fi

Skype Jenni Väisänen

Eeva Kröger

Turvallisuuskoordinaattori, MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry.

+358 45 6040388

eeva.kroger@msl.fi

Timo Reko

Kehittämispäällikkö

+358 50 322 6798

timo.reko@msl.fi

Skype: timo.reko
Twitter: TimoReko

Suvi Kaljunen

Koulutussuunnittelija

+358 45 773 10170

suvi.kaljunen@msl.fi

Reeta Rönkkö

kyläkehittäjä, MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry

+358 50 326 7889

reeta.ronkko@msl.fi

Sirpa Karvonen

Toimistosihteeri, MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry.

+358 40 596 0062

sirpa.karvonen@msl.fi

Erkki Martikainen

Kyläkehittäjä, MSL Pohjois-Karjalan aluejärjestö ry

+358 45 325 5765

erkki.martikainen@joenkylat.fi

Kaisa Kervinen

Yhteisökehittäjä, MSL Joensuun Kulttuuriyhdistys ry.

+358 45 322 8098

kaisa.kervinen@msl.fi

Skype: kaisakervinen1
Twitter: Kaisa Kervinen
Instagram: Kaisa Kervinen